Adam Plachetka, Welcome

News article

Co si nenechat uniknout v sezóně 2018/2019

Co si nenechat uniknout v sezóně 2018/2019

Většina promotérů již zveřejnila program na nadcházející sezónu. Rádi bychom Vám proto nabídli shrnutí toho, kde bude možné Adama vidět a slyšet. 

Po skončení Salcburského festivalu čeká Adama nová inscenace Libuše v Praze, v níž se představí jako Přemysl. Následně bude k vidění v říjnu a v listopadu ve Vídni jako Chorébe v nové produkci Berliozových Trójanů. Před Vánocemi bude Adam debutovat v Paříži jako Alidoro v Rossiniho Popelce. Po novém roce se vrátí do Vídně jako Figaro v Lazebníku sevillském, Alidoro, Dulcamara v Nápoji lásky a Leporello v Donu Giovannim. Jako Leporello se opět představí i v Metropolitní opeře v New Yorku. Sezónu pak uzavře v Praze jako hrabě ve Figarově svatbě a Vladislav ve Smetanově Daliborovi, a ve Znojmě v titulní roli Händelova oratoria Saúl. Scénickému provedení ve Znojmě budou předcházet koncertní provedení Saúla v Brně a v Praze v průběhu sezóny. 

Na koncertních jevištích se Adam také představí v Bratislavě a v Lublani (Dvořák: Svatební košile), v Salcburku (Mozart: Rqeuiem), v Istanbulu (Bruckner: Te Deum, Brahms: Deutsches Requiem), v Praze (Fauré: Requiem) a na Smetanově Litomyšli. 

Foto: Marek Olbrzymek

Contact information

Intermusica (Rachel Walters)
Management weltweit außer CZ und SK
rwalters@intermusica.co.uk
+44 7747487993

Camerata - Artists Management (Martina Straková)
Management für die Tschechische Republik und Slowakei
production@camerata.cz
+420 776 356 689

Copyright